UAH
Информация о компании Хог Слат Украина (HOG SLAT), ООО в Киеве (Украина) - Allbiz
Premium Standard
Отзывов: 1

О компании Хог Слат Украина (HOG SLAT), ООО

Hog Slat, Inc. є найбільшим виробником обладнання для свинарства в світі та одним з найбільших — для птахівництва (підрозділи Georgia Poultry Equipment Co та Eastern Shore Poultry Services). Штаб-квартира компанії розташована в місті Ньютон Грув (штат Північна Кароліна). Представництва і виробничі потужності працюють у США, Центральній та Південній Америці, Європі, Азії, надаючи повний спектр послуг для задоволення потреб клієнтів.

Українське представництво компанії Hog Slat створене в 2011 р.

Ми допоможемо Вам підібрати оптимальні стратегії і технології виробництва, розробити проект та втілити його в життя. Чи Ви — великий холдинг, чи дрібний фермер, можете розраховувати, що фахівці нашої компанії запропонують Вам індивідуальний підхід. Рішення від Hog Slat означають для Вас безпеку, ефективність, якість і функціональність. Це філософія нашого бізнесу, без слідування якій ми б не стали номером один у США.

Важливою перевагою Hog Slat, Inc. є власні свиноферми TDM Farms, на яких утримується 25 000 свиноматок, а щорічний обсяг реалізації перевищує півмільйона свиней.

Будучи фермерами, ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно для успішного бізнесу. Ми постійно вдосконалюємося і пропонуємо Вам робити це разом!

LiveInternet

Описание

Вся информация о компании Хог Слат Украина (HOG SLAT), ООО.