UAH
Презентація «Розумна годівниця – це запорука успіху вашого бізнесу» в рамках Майстер-класу від журналу «Тваринництво сьогодні»: Хог Слат Украина (HOG SLAT), ООО: ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 1

Презентація «Розумна годівниця – це запорука успіху вашого бізнесу» в рамках Майстер-класу від журналу «Тваринництво сьогодні»

22.11.2015

27 жовтня 2015 р. відбулася наша презентація «Розумна годівниця – це запорука успіху вашого бізнесу» в рамках Майстер-класу від журналу «Тваринництво сьогодні».

На презентації на прикладі годівниці для свиней від компанії Hog Slat ми показали і довели, що продумана конструкція годівниці та її правильна експлуатація може позитивно вплинути на конверсію корму.

Як відомо, у структурі собівартості свинини вартість кормів складає 60-75%, тому у підвищенні ефективності виробництва важливу роль має зменшення конверсії корму. Навіть якщо підприємство покращить конверсію корму всього на 0,2 пункти, то при теперішніх цінах на комбікорми це дозволить економити як мінімум 14000 грн на 1 годівниці в рік. Якщо врахувати кількість годівниць на фермі, то підприємство зможе отримати досить суттєву економію коштів.

Ми пропонуємо наступні рекомендації по налагоджуванню роботи годівниць:
• Наявність належного механізму регулювання:
- можливість регулювати наповненість поверхні кормового жолобу;
- корми не повинні випадати в жолоб дуже легко.
• Належна ширина жолобу та висота бортику годівниці;
• Належна кількість кормових місць;
• Регулярне очищення годівниць (два рази на тиждень)
• Періодична зупинка кормолінії для повного очищення годівниць.


Новости

LiveInternet

Описание

Хог Слат Украина (HOG SLAT), ООО, Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Презентація «Розумна годівниця – це запорука успіху вашого бізнесу» в рамках Майстер-класу від журналу «Тваринництво сьогодні»